en EN   ru RU   uk UK

Головна

ОС A2

Знайомство

Локалізація

UDP-чат

Проксі-сервер

IFS

Демки

Ігри

Трасування променів

Екранна клавіатура

RegExp

ДРАКОН

Arduino

Програми

Утиліти

Посилання

Веб-майстру

Зв'язок з автором

Резюме


A2 OS forum

 
  Версія для друку

Кешируєтся проксі-сервер для операційної системи A2


SAGE


Перше тестування на реальному залозі :-)

Конфігурація:

  • Motherboard: PC Partner BXBS3-C930 на чіпсеті Intel 440BX;
  • CPU: Intel Celeron 433 MHz, запущений на реальною частоті (83 x 6,5 = 540 MHz);
  • RAM: 2 x 64 Mb PC-100;
  • HDD: 3 Gb Samsung SV0322A;
  • Video: Trident 3D Image 9850 AGP 2x 4 Mb;
  • LAN: 2 x RTL8139 10/100 Mbps PCI;
  • Modem: TJ 700x DOCSIS Terayon Cable Modem, підключений до RJ45 порту одного з мережевих контролерів;
  • Bluebottle build 28.11.06.

Ось так це все виглядає :-)

Система з запущеним проксі-сервером Знімок екрану з запущеним додатком TCP Tracker

Налаштування

Все настройки здійснюються в файлі AosConfig.XML.

Першим справою я налаштував автоматичне монтування FAT (Bluebottle може працювати з будь-якими FAT розділами: FAT12, FAT16 і FAT32. С NTFS розділами Bluebottle поки Не працює) розділу достатніх розмірів для зберігання кеша, різних логів і службових файлів:

...
... ...

В моєму випадку розділ IDE0#2. В Вашому може бути іншим. Переглянути все розділи можна запустивши утиліту Partitions з меню Files.

Далі, для полегшення подальшого віддаленого доступу до розділах диска, заведемо FTP акаунти і автоматичний запуск FTP сервісу. Акаунти потрібно завести один разів, відповідні команди можна додати в файл конфігурації в якості коментарів. Повний доступ до розділу AOS буде мати користувач AOS з паролем AOSpass, а до розділу FAT користувач FAT з паролем FATpass. Паролі і логіни звичайно можна задати будь-які, і взагалі обійтися без FTP доступу. Все це на Ваше розсуд. При потреби можна запустити і VNC сервіс (можна ознайомитись для цього з вмістом WMVNCView.Mod).

...
... ...

Запуск проксі-сервера:

...
... ...

Налаштування мережі. Система в поцессе завантаження автоматично привласнює мережевим адаптерів дескриптори виду "пристрій#№". Мої дві мережеві картки отримали імена "RTL8139#0" і "RTL8139#1". Досвідченим шляхом було встановлено, що номер 0 отримала картка стоїть в PCI слоті ближче до процесору, а номер 1 та картка, яка коштує подалі. В порт картки 0 я встромив патч-корд, йде до моєї домашньої локальної мережі, а в порт картки 1 патч-корд, щойде до кабельному модему. Конфігурація мережі в моєму випадку:

...
...

Мета проекту

Мета проекту - створення повноцінного кешируєтсяючої проксі-сервера з функціями файрволу, функціонуючого в середовищі ОС Bluebottle.

Тестування в WinAos

Викладений модуль - ще дуже сира версія. Тим Не менше, його роботу вже можна протестувати. Для цього можна скористатися, наприклад, дистрибутивом WinAos [1].

Для коректного функціонування, WinAos бажано запускати під Windows 2000 або XP. Для підтримки роботи з мережею необхідно наявність в системі драйвера протоколи IPv6. В XP він вже присутній і мережу WinAos "побачить" відразу, а в 2000 його потрібно інсталювати, незалежно від наявності будь-яких сервіс-паків включаючи SP4... Інструкція по установці драйвера для кожного конкретного сервіс-пака приведена на сайті WinAos в change-балці на 23.12.2005 [1].

На будь-якому з дисків системи потрібно створити папку, наприклад "З:\Proxy", куди проксі-сервер буде поміщати файли в процесі роботи.

Тепер досить відкомпілювати модуль в середовищі WinAos і запустити його з параметрами:

CacheProxy.Start \c:C:/Proxy/cache/ \l:C:/Proxy/Proxy.Log \f:C:/Proxy/URIFilter.txt~

де:

"\c:" - параметр, вказує шлях до папці розміщення кеша.

"\l:" - параметр, вказує повний шлях до log-файлу.

"\f:" - параметр, вказує повний шлях до файлу з переліком доменів, доступ яким потрібно блокувати.

Після запуску сервера можна запустити TCP-трекер в розділі меню Inspect. В трекері ми повинні побачити один-єдиний процес в стані Listen - це і є наш проксі-сервер. Далі вказуємо в настройках браузера використання проксі-сервера з адресою localhost або 127.0.0.1 і портом 3128.

Тепер справах розмір вікна браузера таким, щоб було видно віконце TCP-трекера, вирушаємо в браузері на якоїсь адреса, і бачимо в віконці TCP-трекера кілька з'являються і пропадають з'єднань.

Після бродіння по мережі можна подивитися на вміст папки "C:\Proxy\cache\".


Посилання:

[1] http://bluebottle.ethz.ch/winaos/.

Тип

Ім'я

Розмір

Завантажень

zip

Sage.CacheProxy.zip

6 KiB

555

txt

Sage.CacheProxy.txt

2 KiB

611

Дата останнього оновлення: 24-2-20 02:30:41


 

alt CodeTyphon

Copyright © 2005-2021 SAGE. Всі права захищено.