en EN   ru RU   uk UK

Головна

ОС A2

Знайомство

Локалізація

UDP-чат

Проксі-сервер

IFS

Демки

Ігри

Трасування променів

Екранна клавіатура

RegExp

ДРАКОН

Arduino

Програми

Утиліти

Посилання

Веб-майстру

Зв'язок з автором

Резюме


A2 OS forum

 
  Версія для друку

Операційна система A2.&Nbsp; Вступна інформація


SAGE


A2  -потужна операційна система,  розробляється в  Цюріхському технологічному університеті ( ETH Zürich )  на  факультеті Інформатики ( Department of Computer Science ),  заснована на ядрі Active Object System   ( AOS ).  Ядро забезпечує компактну середу виконання  ( runtime )  для мови Active Oberon , який підтримує  активні об'єкти   ( threads )  безпосередньо,  і дозволяє разр бативает ефективні системи, засновані на активних об'єктах,  функціонують безпосередньо на залозі або у вигляді додатку під будь-яку з розповсюджений ОС.

Над шаром ядра,  гнучка колекція модулів забезпечує загальні абстракції для пристроїв і сервісів, наприклад,  файлові системи,  інтерфейси користувача,  мережеві підключення,  кодеки і т.д.

Щодо велике число мають змогу робити для системи  A2 .

Наприклад:

  • Медіа програвач  ( DivX MP3 OGG )
  • Середовище розробки  ( IDE )
  • Web   сервер
  • TV
  • Oberon   для  A2

A2   зараз реалізована для  Intel сумісних багатопроцесорних і багатоядерних систем (підтримується і  HyperThreading ) і  Intel сумісних однопроцесорних систем,  а також для процесора  Strong-ARM / XScale . A2   може також виконуватися на окремих віртуальних машинах,  як наприклад:  Qemu VMWare   і  Virtual PC .

Найактуальніші вихідні коди системи і інформація як отримати до них доступ знаходиться на офіційній сторінці .  Там в  SVN -репозіторіі знаходяться і свіжа скомпільована версія  WinAos   і вихідні коди завантажувача  UnixAos .

Свіжі  ISO -Образ системи,  виклидиваемие ентузіастами за запитом,  доступні на сторінці проекту на Source Forge .

Інформація про інсталяції,  списки підтримуваного устаткування і часто задаються знаходяться на сторінці Oberon Community Platform . Виниклі вопрс можна задати на  офіційному англомовному Oberon Community Platform форумі , російськомовному форумі розділі російськомовного форуму OberonCore або в  Oberon-розсилці ( сторінка підписки на Oberon-розсилку ).


MicroA2

ОС A2  -надзвичайно гнучка система.&Nbsp; Вона може бути сконфігурірованна для роботи без драйвера дисплея ,  або дисплей може замінювати клієнтська область віконного програми в традіцонних-використовуваних хост-системах.  Проект  MicroA2   пішов ще трошки далі.  Мета проекту у створенні крос-платформних віконних додатків з використанням компонентів  ОС A2 .  Клієнтська область вікна  ОС A2   в цьому випадку поєднується з клієнтської областю вікна хост-системи,  і такий додаток залишається повністю програмно сумісним з  ОС A2 .  Для запуску додатка під нативной  ОС A2 Windows Mac OS X Linux   або  Solaris   досить перекомпіляції  ОС   і додатки. Всі переваги повного абстрагування від особливостей платформи,  динамічного завантаження об'єктних модулів і збірки сміття збережені і в  MicroA2 .&Nbsp; Об'єктні модулі можуть завантажуватися як з папки так і з архівів.&Nbsp; В одній збірці  MicroA2   може бути присутнім необмежену кількість додатків і всі вони будуть спільно використовувати загальні об'єктні модулі,  що виражається в досить незначному збільшенні фінального розміру збірки при збільшенні кількості додатків і обростанні додатків новими функціональними можливостями.  Так,  при наявності  7   демонстраційних додатків,  розмір  MicroA2   в розпакованому вигляді складає приблизно  ~ 1.7 МБ   і  ~ 1.3 МБ   в архіві.Тип

Ім'я

Розмір

Завантажень

mht

A2 OS Installation archive (ru).mht

113 KiB

736

zip

MicroA2.zip

1 MiB

846

7z

WinAosMini_6599.7z

6 MiB

53

Дата останнього оновлення: 31-5-19 09:32:54


 

alt CodeTyphon

Copyright © 2005-2019 SAGE. Всі права захищено.